Odnesení věcí z šaten

Vážení rodiče,
prosíme Vás o odnesení všech věcí z šaten!!!

Rodičům dětí, které budou o prázdninách navštěvovat MŠ Klostermannova připomínáme, aby si na svých třídách vyzvedli včas lůžkoviny.

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání od 1. 9. 2024

zveřejněno dne 13. 6. 2024

Dle § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění a podle vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění, stanovila rada města Vimperk na svém zasedání dne 27. 5. 2024 usnesením č. 570 výši úplaty za předškolní vzdělávání v Mateřské škole takto:

S platností od 1. 9. 2024 bude měsíční výše úplaty za předškolní vzdělávání činit

600,- Kč za dítě.

Mgr. Ladislava Slavíková, v. r.

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2024/2025

zveřejněno dne 14. 5. 2024

Uzavření MŠ v době letních prázdnin

zveřejněno dne 12. 3. 2024

Vážení rodiče,

po dohodě se zřizovatelem si Vás dovolujeme informovat o OMEZENÍ provozu MŠ Klostermannova 365 a jejího odloučeného pracoviště Mírová 442 v době letních prázdnin.

1. 7. – 31. 7. 2024 - Provoz omezen pouze na pracoviště KLOSTERMANNOVA 365

Vzhledem k omezené kapacitě dětí žádáme rodiče o zvážení nutnosti svých požadavků.

Pro závazné přihlášení dětí k prázdninové docházce obdržíte včas formulář od třídních učitelek.

1. 8. – 31. 8. 2024 - MŠ UZAVŘENA

V případě nezbytné potřeby může zákonný zástupce zažádat o umístění svého dítěte do MŠ 1. máje 180. Tento požadavek je nutné projednat přímo s ředitelkou MŠ 1. máje a včas podat žádost o přijetí. Tato žádost podléhá správnímu řízení.

Prosíme, abyste tyto informace zohlednili při plánování svých letních dovolených.

Aplikace NAŠE MŠ

Vážení rodiče,

od nového školního roku 2023/2024 uvádíme do "zkušebního" provozu novou aplikaci NAŠE MŠ, která usnadní rodičům a mateřské škole vzájemnou komunikaci. Díky této aplikaci budete mít neustále při ruce veškeré aktuality z dění v mateřské škole.

Pomocí aplikace bude možné omluvit dítě z předškolního vzdělávání, budou zde zveřejněny fotografie z akcí školy, dále např. nástěnka školy nebo se dozvíte o akcích konaných v nejbližší době.

Přihlašovací údaje obdržíte začátkem října od třídních učitelek.

Bližší informace naleznete na webových stránkách https://nasems.cz/ a na přiloženém letáčku.

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2023/2024