Omezení provozu o jarních prázdninách

10.2.2024

Vážení rodiče,

z provozních a ekonomických důvodů bude o jarních prázdninách (4. – 8. března 2024) otevřeno pouze odloučené pracoviště Mírová 442.

Vzhledem k omezené kapacitě školy Vás tímto žádáme o závazné nahlášení skutečně NUTNÉ prázdninové docházky dětí nejpozději do pátka 23. 2. 2024.

Děkujeme!

Vyšetření zraku v MŠ - PŘELOŽENO NA 12. 4. 2024

Vyšetření zraku nahlášených dětí se v našich mateřských školách uskuteční  12.4.2024 v dopoledních hodinách.

Toto vyšetření není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Poplatek za vyšetření zraku činí 200,- Kč. Tuto částku uhraďte, prosím, na svých třídách.

Do 10-ti dnů od data vyšetření, obdrží rodiče na e-mail uvedený ve "Formuláři pro vyjádření souhlasu", přístupový kód a výsledky vyšetření. Formulář je k dispozici u třídních učitelek.

Aplikace NAŠE MŠ

Vážení rodiče,

od nového školního roku 2023/2024 uvádíme do "zkušebního" provozu novou aplikaci NAŠE MŠ, která usnadní rodičům a mateřské škole vzájemnou komunikaci. Díky této aplikaci budete mít neustále při ruce veškeré aktuality z dění v mateřské škole.

Pomocí aplikace bude možné omluvit dítě z předškolního vzdělávání, budou zde zveřejněny fotografie z akcí školy, dále např. nástěnka školy nebo se dozvíte o akcích konaných v nejbližší době.

Přihlašovací údaje obdržíte začátkem října od třídních učitelek.

Bližší informace naleznete na webových stránkách https://nasems.cz/ a na přiloženém letáčku.

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2023/2024