Dýňohrátky

Maminky a tatínkové,

zveme Vás do třídy "U skřítka" na Dýňohrátky. Přijďte si společně s dětmi vytvořit halloweenskou dekoraci.
S sebou si, prosíme, přineste dýni, nůž a svíčku.

Těšíme se na Vás 23. 10. ve třídě "U skřítka" od 15:00 hodin.

Přednáška pro rodiče předškoláků z MŠ Klostermannova

Srdečně zveme rodiče předškoláků na přednášku o "ŠKOLNÍ ZRALOSTI DĚTÍ", která se koná ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou
ve středu 23.10.2024 ve třídě "U ježečka".

Halloweenská stezka

POZOR ZMĚNA!!! ZAČÁTEK AKCE V 17:00

Srdečně Vás zveme na strašidelný podvečer plný úkolů. Stezka se bude konat 23. 10. 2024 od 17:00 - 18:00 pouze pro děti z MŠ Klostermannova.
Kostýmy a lampiony vítány.

Těšíme se na Vás.

Přednáška pro rodiče předškoláků z MŠ Mírová

Srdečně zveme rodiče předškoláků na přednášku o "ŠKOLNÍ ZRALOSTI DĚTÍ", která se koná ve spolupráci s pedagogicko-psychologickou poradnou
ve čtvrtek 31.10.2024 ve třídě "U žabičky".

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání od 1. 9. 2024

zveřejněno dne 13. 6. 2024

Dle § 123 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), v platném znění a podle vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění, stanovila rada města Vimperk na svém zasedání dne 27. 5. 2024 usnesením č. 570 výši úplaty za předškolní vzdělávání v Mateřské škole takto:

S platností od 1. 9. 2024 bude měsíční výše úplaty za předškolní vzdělávání činit

600,- Kč za dítě.

Mgr. Ladislava Slavíková, v. r.

Aplikace NAŠE MŠ
30.8.2024

Vážení rodiče,

ve školním roce 2023/2024 jsme uvedli do "zkušebního" provozu aplikaci NAŠE MŠ, která usnadňuje a zrychluje komunikaci mezi rodiči a mateřskou školou .

Díky této aplikaci máte neustále při ruce veškeré aktuality z dění v mateřské škole.

Pomocí aplikace je možné omluvit dítě z předškolního vzdělávání, jsou zde zveřejněny fotografie z akcí školy, dále např. nástěnka školy nebo se dozvíte o akcích konaných v nejbližší době.

Přihlašovací údaje obdržíte během září od třídních učitelek.

Bližší informace naleznete na webových stránkách https://nasems.cz/ a na přiloženém letáčku.